Nabíjačka REBEL RB-2003-CH 20V 2A/4A
Predpokladaná expedícia:
Katalógové číslo: 04240617
EAN: 5901890103473
Záruka: 24 mesiacov
Výrobca: REBEL
Pridať do porovnania
  • Expedujeme do druhého
    dňa so službou DPD
    pri objednávke tovaru na sklade do 11:00
  • Odberné miesta po celej SRs vybranými prepravcami
  • Česká firmas 34-ročnou tradíciou
Popis produktu
Popis produktu
Nabíjačka batérií 20V 2A/4A Rebel Tools
Hľadáte spoľahlivú nabíjačku, ktorá vám výrazne urýchli prácu? Nabíjačka Rebel Tools 20V 2A/4A je nepostrádateľným doplnkom pre každého profesionála a kutila! Nabíjačka, navrhnutá pre maximálny výkon, poskytuje rýchle a efektívne nabíjanie batérie, aby udržala vaše náradie Rebel Tools pripravené na akciu.
Optimálny výkon
Nabíjačka batérií Rebel Tools vám umožní užívať si spoľahlivý výkon každý deň! S výstupným napätím 21,5 V a prúdom 1,7 A zariadenie rýchlo a bezpečne napája batérie a zaisťuje dlhodobú prevádzku vášho elektrického náradia.
Pre väčšiu bezpečnosť
Optimálne prispôsobenie
Technické parametre:
Vstupné napätie: 100-240 V / 50-60 Hz
Výstupné napätie: 21,5 V
Výstupný prúd: 1,7 A
Určené pre batérie RB-2001, RB-2002
Zaradené v týchto kategóriach:Nabíjačky pre aku náradia
Komentáre
Komentáre
Vložiť komentár
Ešte nikto nepridal komentár na tento produkt. Buďte prvý!
Máte akýkoľvek dotaz alebo problém? Nebojte sa nám ozvať
Máte akýkoľvek dotaz alebo problém?
Nebojte sa nám ozvať
Napíšte nám
Meno a priezvisko:*
E-mail:*
Dotaz:*
Odoslat dotaz
Příslušenství
Príslušenstvo (2)
Odporúčame
Batéria REBEL 20V 2A RB-2001